Wybierz profil firmy Owoce Sadzonki
PolskiAngielskiRosyjski

Agronom Berries Group

Zienki 14, 21-230 Sosnowica, tel. 509 568 644
zienki@agronom.com.pl

Agronom
Agronom
Agronom
Prev - Next
AgronomSadzonki truskawek

Sadzonki truskawekwięcej
AgronomSadzonki malin i jeżyn

Sadzonki malin i jeżynwięcej
AgronomSadzonki borówek

Sadzonki borówekwięcej
Na skróty
Znajdź nas na:

Gospodarstwo Ogrodniczo Szkółkarskie

Gospodarstwo Ogrodniczo Szkółkarskie Agronom Berries zlokalizowane jest we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim.

Historia Gospodarstwa Agronom Berries sięga jeszcze lat 90 poprzedniego stulecia. Od tamtego czasu gospodarstwo z typowo rodzinnego przeobraziło się w jednego z największych producentów owoców jagodowych oraz materiału szkółkarskiego w Polsce.

Obecnie nasze gospodarstwo zajmuje powierzchnię około 600ha. Dominują w nim dwa główne kierunki produkcji: produkcja owoców oraz produkcja szkółkarska. Dzięki dość dużej powierzchni gospodarstwa plantacje mateczne znajdują się w znacznej odległości od plantacji owocujących. Staramy się również ze względów fitosanitarnych nie wykorzystywać tych samych maszyn do pracy na obu rodzajach plantacji.

Wiedza płynąca z kilkunastoletniej produkcji owoców deserowych daje nam o wiele szersze spojrzenie na produkcję szkółkarską. Patrzymy na nią więc również z punktu widzenia plantatora. Wiemy zatem jak ważny przy produkcji wysokiej jakości owoców jest materiał nasadzeniowy oraz jakie cechy powinien spełniać . Dlatego wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów staramy się wprowadzać nowe technologie i stale pogłębiać naszą wiedzę uczestnicząc w wielu konferencjach na całym świecie.

Posiadamy własne chłodnie, specjalistyczny sprzęt do uprawy i całe niezbędne zaplecze dzięki czemu potrafimy zagwarantować wysoką jakość. Systematycznie powiększamy naszą produkcję i chętnie nawiążemy współpracę z nowymi klientami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualności    

 

Targi Sadownicze BEST BERRIES

W dniach 6 -7 październik 2018r., odbędą się targi Sadownicze BEST BERRIES w Lublinie.

To już IV edycja najważniejszej imprezy dla producentów owoców miękkich, sadowników oraz szkółkarzy. 

Podczas dwudniowych targów będzie okazja do spotkań w gronie profesjonalistów, zasięgnięcia porad na temat najnowszych technologii stosowanych w sadownictwie i uprawie owoców miękkich. Odbędzię się również bardzo ważna debata na temat przyszłości owoców miękkich oraz pokaz maszyn sadowniczych na hali.

Oczywiście nas także nie zabraknie na Targach! Zapraszamy do odwiedzenia nas w Lublinie!

 

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij