Wybierz profil firmy Owoce Sadzonki
PolskiAngielskiRosyjski

Agronom Berries Group

Zienki 14, 21-230 Sosnowica, tel. 509 568 644
zienki@agronom.com.pl

Agronom
Na skróty
Znajdź nas na:

Odmiany malin

Enrosadira NOWOŚĆ

Zupełna nowość w naszej ofercie. Jedna z najbardziej popularnych odmian powtarzających w Europie! Odmiana pochodzenia włoskiego. Odznacza się bardzo wysokim plonowaniem, przy tym owoce są jasne, smaczne i bardzo trwałe. Z powodzeniem może być uprawiana zarówno pod przykryciem jak i w otwartym polu.

więcej
Poemat NOWOŚĆ !!!

Poemat- nowa Polska odmiana odznaczająca się niesamowitą trwałością owoców, zarówno plonem jak i wielkością owoców przewyższa odmianę Polka.

więcej
Polonez NOWOŚĆ !!!

Polonez- jasne, nie ciemniejące owoce o niebywałym smaku! Doskonała odmiana na rynek świeży.

więcej
Polka

Odmiana powtarzająca owocowanie na pędach jednorocznych. Owoce średnio duże, stożkowate, czerwone z silnym połyskiem, jędrne i nadzwyczaj trwałe w obrocie, owoce Polki charakteryzują się doskonałym smakiem, Brix odmiany wynosi 11,7%!

więcej
Sokolica

Odmiana średnio wczesna. Charakteryzuje się dużymi, jasno czerownymi owocami. Wysoka jędrność, dobry smak oraz wysoka plenność sprawiają, że jest to bardzo cenna odmiana deserowa.

więcej
Laszka

Odmiana wczesna. Owoce są duże lub bardzo duże, wydłużone, żywo czerwone z niewielkim omszeniem, smaczne. Owoce wykazują długi okres trwałości pozbiorczej, są też mało podatne na uszkodzenia w czasie transportu. Odmiana polecana do uprawy amatorskiej i towarowej z deserowym przeznaczeniem owoców.

więcej
Benefis

Odmiana Benefis może być  przydatna w produkcji deserowych owoców ze względu na wysoką plenność oraz wielkość owoców. Ze względu na późniejszy termin dojrzewania owoców może być wykorzystania do wydłużenia podaży owoców odmian malin owocujących na dwuletnich pędach. Wysoka zawartość związków biologicznie czynnych w owocach, a zwłaszcza antocyjanów wskazuje na przydatność tej odmiany w sektorze przemysłowym.

więcej
Glen Ample

Odmiana charakteryzuje się średnią porą dojrzewania i dość długim okresem zbiorów. Owoce nadają się zarówno na rynek deserowy jak również do przetwórstwa (idealnie nadają się do zamrażania). Owoce są duże, czerwone, kulisto stożkowe, posiadają bardzo dobry smak. Wykazują dużą odporność na gnicie oraz daleki transport. Są jędrne, nie opadają nawet po kilkudniowych opadach deszczu.

więcej
Cowichan

Odmiana dojrzewa w terminie podobnym do odmiany Tulameen. Owoce długie, stożkowate w kolorze jasno czerwonym o bardzo dobrym smaku. Odmiana uniwersalna, nadaje się znakomicie zarówno na rynek świeżych owoców jak i do przetwórstwa, badania wykazały, że dobrze nadaje się do zbioru mechanicznego.

więcej
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij