Wybierz profil firmy Owoce Sadzonki
PolskiAngielskiRosyjski

Agronom Berries Group

Zienki 14, 21-230 Sosnowica, tel. 509 568 644
zienki@agronom.com.pl

Agronom
Na skróty
Znajdź nas na:

Odmiany tradycyjne

Rumba

Rumba jest wczesną odmianą wyróżniającą się pięknymi, lśniącymi owocami. Połysk na owocach utrzymuje się nawet po kilku dniach przechowywania. Odmiana odporna na przemarzanie, doskonale sprawdza się w uprawie polowej jako alternatywa dla Honeoye’a.

więcej
Vibrant

Świetny sposób na rozpoczęcie sezonu!!! Odmiana roku 2012 w UK!

więcej
Honeoye

Idealna odmiana do upraw przyspieszonych pod niskimi osłonami, charakteryzuje się bardzo skoncentrowanym dojrzewaniem, polecana zarówno na plantacje towarowe, jak i dla amatorów

więcej
Elsanta

Jest to odmiana typowo deserowa, owoce doskonale znoszą transport, niewiele tracą na atrakcyjności nawet po kilkudniowym przechowywaniu. Odmiana nadaje się do upraw tradycyjnych, a także do uprawy sterowanej gruncie i pod osłonami.

więcej
Elegance

Odmiana deserowa środka sezonu, owoce dzięki doskonałej jakości oraz jasno czerwonej barwie skórki są bardzo atrakcyjne na rynku świeżych owoców. Na rynkach zachodnich owoce Elegance sprostały nie małym wymaganiom stawianym przez sieci supermarketów

więcej
Senga Sengana

Świetna do konsumpcji w stanie świeżym, doskonała na mrożonki i przetwory. Podstawowa odmiana przemysłowa na świecie.

więcej
Florence

wpisz treść kategorii

więcej
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij